Dopisy, které potěší srdce

23. 12. 2019

Péče o pacienta je u nás na prvním místě. Jsme s ním a prožíváme jeho zdravotní úspěchy i nezdary od příchodu do naší nemocnice až po návrat domů. Snažíme se o stejnou dávku lidskosti jako profesionality.

Je pro nás velikým uspokojením, když nám pacienti při odchodu děkují a chválí péči, prostředí i léčbu jako takovou. Občas se najdou i takoví pacienti, jejichž pochvala nás na srdci hřeje ještě dlouhou dobu po jejich odchodu z nemocnice.

Jedním z mnoha spokojených pacientů je emeritní přednosta neurologické kliniky prof. MUDr. Martin Bojar CSc., jenž nám zaslal pochvalný dopis, který s jeho dovolením níže přikládáme.

Velice děkujeme panu profesorovi za milá slova. Uznání od odborníka potěší kolegy a kolegyně z Rehabilitační nemocnice Beroun dvojnásob.

Stejně jako panu profesorovi, i Vám ostatním děkujeme za pochvalné dopisy, které dostáváme, a věřte, že je vždy velmi rádi předáváme těm, kteří se o ně zasloužili.