Chirurgická ambulance poskytuje denně akutní i plánovanou péči

13. 7. 2018

Berounská chirurgická ambulance vyšetřuje denně desítky pacientů, nabízí odbornou poradnu obecné chirurgie a také možnost konzultace a objednání k provedení malých výkonů v lokální anestezii.

Příjem pacientů v chirurgické ambulanci v letních měsících souvisí se zvýšením počtu úrazů jako jsou například odřeniny při pádu z kola nebo při výkonu jiného sportu. Dále ambulance nabízí komplexní traumatologickou péči, vyšetření pro náhlé příhody břišní, diagnostiku a léčbu chronických bolestí břicha, ošetření zánětlivých onemocnění kůže nebo vyšetření a léčbu onemocnění konečníku.

Kromě naléhavých případů lékaři berounské chirurgické ambulance mohou po konzultaci provést malé výkony v místní anestezii. „U nás je možné odstranit pigmentové névy, kožní nádory, bradavice, podkožní nádory, odoperovat lze i syndrom karpálního tunelu,“ konstatuje MUDr. Pavel Sedláček, vedoucí lékař chirurgické ambulance.   

Komplexní chirurgickou péči poskytují lékaři s dlouholetou praxí, se specializací obecné a břišní chirurgie, onemocnění konečníku a malé pánve a traumatologie MUDr. Milan Píša, MUDr. Luboš Čížek, MUDr. Miloslav Kučera, MUDr. Katarina Marhefková, MUDr. Petr Malínek, MUDr. Pavel Míšek, MUDr. Marek Jokl a MUDr. Daniela Čadilová.

Ordinace je v provozu každý den, včetně víkendů a svátků, od 7 do 19 hodin. Péče je v plné výši hrazena ze zdravotního pojištění pacienta. Mimo tyto uvedené hodiny je péče o chirurgické pacienty zajištěna v Nemocnici Hořovice. Pacienti se do odborné poradny mohou objednat prostřednictvím recepce ambulantních služeb – tel. 311 745 272. Chirurgická ambulance je umístěna v přízemí budovy C.

Galerie