Červené nosy na vánočním večírku

17. 12. 2018

Každoroční podpora projektu Konto Bariéry

Rok se s rokem sešel a zaměstnanci Rehabilitační nemocnice Beroun a Nemocnice Hořovice se opět potkali na vánočním večírku. Kulturní dům Žebrák byl plný k prasknutí. O tom, jak večírek probíhal, se můžete dočíst na stránkách Nemocnice Hořovice.

Za Rehabilitační nemocnici Beroun bychom se rádi zastavili u dvou programových bodů večírku. Jedním z nich je charitativní podtext celé akce. Již několikátým rokem je naše nemocnice partnerem a podporovatelem projektu Konto Bariéry, který je jedním ze stěžejních projektů Nadace Charty 77. „Je skvělé, že se do symbolického focení s červenými nosy pokaždé zapojuje více a více kolegů. Další rok se nevejdeme na fotku,“ prohlásila při focení jedna ze sestřiček. Také v to věříme a příští rok se těšíme.

Druhým bodem večírku bylo odměňování nejlepších zaměstnanců, kteří byli nominováni od svých kolegů a kolegyň. Není zcela běžné, že by oceněním byl tak hodnotný dárek, jako je dovolená v Řecku.  A je úžasné, že pan majitel Sotirios Zavalianis tuto cenu nabízí každý rok. Jen pro zajímavost, od začátku oceňování, což je od roku 2013, takto potěšil již stovky svých zaměstnanců.