CDR se představilo zaměstnancům holdingu AKESO

19. 7. 2023

Na konci června se pro zaměstnance holdingu AKESO uskutečnila prohlídka nedávno otevřeného Centra duševní rehabilitace (CDR). Nový pavilon berounské nemocnice si ve dvou dnech prošlo a se zájmem prohlédlo přes 200 lidí z Rehabilitační nemocnice Beroun, Nemocnice Hořovice, Diagnostického centra Nemocnice Hořovice a Denního psychoterapeutického sanatoria Ondřejov.

Prohlídek se postupně ujal náměstek pro péči o duševní zdraví MUDr. Martin Hollý, primář centra MUDr. Pavel Doubek, vedoucí lékař ambulancí MUDr. Matěj Kasal a lékařka prémiové péče MUDr. Lucie Green. Přítomní hosté ocenili nejen příjemné a moderní prostředí centra, ale i designované stacionáře či další místnosti pro podporu léčby budoucích pacientů centra, jako jsou například muzikoterapie, terapie virtuální realitou či unikátní fototerapie. Zapůsobilo rovněž rozlehlé a prosvětlené atrium, které je hlavním vstupním prostorem do CDR. „Připadám si tu jako na náměstíčku nějakého malebného přímořského městečka,“ poznamenala sestra Jana z berounského Rehabilitačního centra MUDr. Jana Calty.   

Během setkání padly také dotazy, zda bude umožněno i zaměstnancům využít bazén či posilovnu v Centru tak, jak tomu je v rámci Rehabilitační nemocnice Beroun. „S nabídkou volných termínů pro zaměstnance počítáme. Ale nejdříve musíme využití místností nastavit pro pacienty Centra a následně určíme čas i pro zaměstnance,“ ujistil Martin Hollý.  

Další termín prohlídek, který bude určen pro zaměstnance radiologického centra Multiscan, proběhne už v září. 

Galerie