Berounské LETOROSTY 2019

9. 9. 2019

Rehabilitační nemocnice Beroun se stala generálním partnerem festivalu

V sobotu 14.9. proběhne 14. ročník hudebního festivalu, který má tradici svého konání vždy druhý víkend v měsíci září. Letos je opět místem konání akce autokemp Na Hrázi. Pořádání festivalu bylo od začátku spojeno s Nadačním fondem LETOROSTY pana senátora Jiřího Oberfalzera, od minulého roku tomu tak není. I přes problémy s financováním celého festivalu, se každý rok podaří najít partnery, kteří podpoří takto významnou kulturní událost v Berouně.

Rehabilitační nemocnice Beroun se s radostí stala generálním partnerem letošního ročníku.

Na letošních Letorostech vystoupí skupiny Upside Down, David Kraus, Kamil Střihavka & Leaders, Michal Pavlíček & Načeva, Moped 56, Laura a její tygři, skupina Stromboli, Vilda Čok & Bypass.

Pár údajů pro zajímavost:

Rozpočet pro letošek činí 562.000,-Kč.

Průměrnyý počet návštěvníků: 4.000 osob.

Festivalu se pravidelně účastní špičky hudební scény: UDG, Petr Kolář, Lucie Bílá, Wohnout, Arakain, Visací zámek, Kabát, Michal Prokop, Olga Lounová, Ondřej Hejma, Žlutý pes, Hudba Praha, Rybičky 48, Michal Pavlíček, Tap tap Orchestr, Mig 21, Lelek Orchestra a jiní...

Těšíme se na vás již tuto sobotu!