AKESO myslí na děti zaměstnanců a uspořádal pro ně oslavy Dne dětí v Mirakulu

3. 6. 2024

V sobotu 1. června se zaměstnanci zdravotnického holdingu AKESO a jejich děti sjeli do parku Mirakulum, aby všichni společně oslavili Mezinárodní den dětí. I přes deštivé počasí jich do Milovic přijelo téměř pět stovek a svátek nejmenších, ale i těch větších, si náramně užili.

Letošní celodenní akci k oslavám Dne dětí jsme naplánovali v zábavním parku Mirakulum, který je nabitý pestrým výběrem dětských atrakcí – od trampolín a obřích houpaček až po různé druhy prolézaček, bludiště, klouzačky, lesní město, stezku se zvířaty a řadu dalších.

Počasí outdoorovým aktivitám sice moc nepřálo, přesto se na 470 našich zaměstnanců a jejich dětí nenechalo odradit a vyrazili do Mirakula za skvělou zábavou. Stačilo se na mokré podmínky dobře připravit a všichni si milovický park velmi užili. Pro každého „oslavence“ jsme navíc nachystali překvapení v podobě voucheru na točenou limonádu, párek v rohlíku a zmrzlinu.

Jednou z návštěvnic byla se svými čtyřmi dětmi Eva Chlumská z centrály holdingu AKESO. „Když jsme se blížili na místo, říkali jsme si, že to dlouho asi nevydržíme, protože opravdu lilo jako z konve. Takže, až děti promoknou, pojedeme domů. Nakonec jsme tam byli až do konce a děti za tu dobu promokly rovnou třikrát. Vždycky se převlékly a dál pokračovaly ve veselení. Vlhko jim vůbec nevadilo a všichni jsme byli náramně spokojení. Nikdy bych nevěřila, že takhle deštivý den dětí bude mít takový úspěch. Děkujeme moc, stejně tak za pohoštění,“ uvedla Eva Chlumská.

Kvůli dešti do parku nedorazilo hodně lidí z řad veřejnosti. Méně lidí v areálu tak pro naše zaměstnance, a hlavně jejich děti, znamenalo mít herní prvky prakticky jen pro sebe. „Na počasí jsme se dobře připravili, díky tomu jsme si to velmi užili. V Mirakulu jsme loni byli soukromě. Bylo hezky a narváno, takže jsme některé atrakce museli vyčkat ve frontě. V sobotu tenhle problém zcela odpadnul. Děkujeme moc za prima den,“ popsala s úsměvem Jaroslava Vacková z Rehabilitační nemocnice Beroun.

Dalším, kdo se navzdory počasí se svými dětmi do parku vydal, byl stavební mistr z Construction Teamu Jindřich Choutka, který rovněž poděkoval za podařenou akci. „Ačkoli nám nepřálo počasí, děti byly náramně spokojené. Bylo jim úplně jedno, že pršelo,“ poznamenal kolega ze stavební divize zdravotnického holdingu AKESO.

Galerie