Rehabilitační lékař (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše nemocnice je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

Budete přítomni u specializované léčby a rehabilitace pacientů po CMP, transplantaci plic či kardiochirurgických výkonech. Můžete se těšit na spolupráci s řadou fakultních nemocnic na významných projektech.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání a zájem o obor rehabilitační a fyzikální medicína. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • možnost dostupného bydlení po dohodě
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • naši vlastní dopravu k cestování do zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Rehabilitační nemocnice Beroun patří k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším pracovištím svého typu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí zdravotnického holdingu AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Centrum duševní rehabilitace, Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.



Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

*



*
*
*
*
*
*
 
*

odeslat zprávu