prohlédnout si oddělení ×

Kontakt na oddělení

311 745 221 / 311 745 331

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči ambulantní a hospitalizační ve vymezeném rozsahu oboru. V péči o svěřené nemocné úzce spolupracuje s dalšími odbornými pracovišti, zejména Nemocnicí Hořovice, Kardiocentrem v Praze Na Homolce, Fakultní nemocnicí Motol a IKEM. Moderně vybavené oddělení disponuje 45 lůžky v jedno až třílůžkových pokojích, s polohovacími lůžky, sociálním zařízením, televizorem a připojením k wi-fi. Je akreditováno pro výuku lékařů v oboru.

Jednotka intenzivní péče (JIP)

Jednotka intenzivní péče (JIP) je součásti interního oddělení, má 7 plně monitorovaných lůžek. JIP poskytuje zdravotní péčí o vážně nemocné interní pacienty, kteří jsou ohroženi selháním základních životních funkcí, nebo kterým selhává jedna nebo více životně důležitých orgánových funkcí. Využívá moderní přístrojové vybavení.

staniční sestra JIP

Revmatologická ambulance

Kontakt na ordinaci: 311 745 272

Důležité informace

Ambulance nabízí specializovanou péči o revmatické onemocnění. Ve spolupraci s Revmatologickým ústavem se řeší složitá onemocnění pojiva, komplikované formy revmatoidní artritidy nebo jiná autoimunitní onemocnění. Jednoduché formy zánětlivých revmatických onemocnění včetně laboratorní, RTG a NMR diagnostiky řeší ordinace místně. Ve spolupráci s Rehabilitačním centrem nemocnice se pečuje především o degenerativní onemocnění pohybového aparátu. Ordinace řeší i otázky osteoporózy.

Ordinační doba

Lékař Den Hodiny
MUDr. Jaromír Janoušek St 13:00 – 15:00
Jiný termín dle dohody