Poplatky

Regulační poplatky

Pohotovost – 90 Kč

Od poplatku jsou osvobozeni:

Nárok na osvobození od poplatku je nutné vždy doložit příslušným úředním dokladem.

Děkujeme Vám za dodržení zákona

Platby za lůžka

Neplánovaná akutní a neodkladná péče zpoplatněná není

Nově zrekonstruovaná oddělení nemocnice jsou kvalitně a moderně zařízena a přinášejí pacientům komfort hotelového typu.  V Rehabilitačním centru, na lůžkách jednodenní péče, sloužících Artroskopickému centru, a na oddělení následné péče, tedy na lůžkách, využívaných pro plánovanou hospitalizaci,  nabízíme možnost ubytování hospitalizovaných pacientů dle jejich výběru.

Informace k případné rezervaci Vámi zvoleného lůžka před Vaším plánovaným pobytem v berounské nemocnici získáte u personálu na příslušném oddělení. Rezervace se řídí kapacitními možnostmi, dle aktuálního obsazení těchto lůžek. 

Lůžkové oddělení Rehabilitačního centra Budova D, E

Za každý den pobytu na tomto oddělení hradí klient nezávisle na typu pokoje příplatek za nadstandardně vybavené oddělení 150 Kč.
Nadstandardní jednolůžkový pokoj s polohovací postelí, sociálním zařízením, televizorem, připojením na internet cena 850 Kč za den.
Nadstandardní dvoulůžkový pokoj s polohovací postelí, sociálním zařízením, televizorem, připojením na internet cena 350 Kč za den.
Standardní třílůžkový pokoj je bez přímé úhrady.

Na třílůžkové pokoje v budově D budou přednostně přijímáni pacienti s těžkým traumatologickým, ortopedickým a neurologickým postižením, kteří vyžadují přeložení „ z lůžka na lůžko“.

Lůžkové oddělení Rehabilitačního centra budova I

Nadstandardní jednolůžkový pokoj s polohovací postelí, sociálním zařízením televizorem, připojením na internet, kuchyňským koutkem a balkonem nebo terasou cena 1500 Kč/den
Nadstandardní luxusně vybavený apartmán cena 8000 Kč/den

 

Lůžkové oddělení jednodenní péče Budova C

Nadstandardní jednolůžkový pokoj s polohovací postelí, sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet cena 800 Kč za den.
Nadstandardní dvoulůžkový pokoj s polohovací postelí, sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet cena 500 Kč za den.
Standardní třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj je bez přímé úhrady. Za každý den pobytu na tomto oddělení hradí klient nezávisle na typu pokoje  příplatek za nadstandardně vybavené oddělení 200 Kč. 

Lůžkové oddělení následné péče Budova B

Nadstandardní jednolůžkový pokoj s polohovací postelí, televizorem, připojením na internet cena 200 Kč za den.
Nadstandardní dvoulůžkový pokoj s polohovací postelí, televizorem, připojením na internet cena 100 Kč za den.
Standardní třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj  je bez přímé úhrady Za každý den pobytu na tomto oddělení hradí klient nezávisle na vybraném typu pokoje příplatek za nadstandardně vybavené oddělení 200 Kč.

Platby se provádějí po skončení hospitalizace přímo na příslušném oddělení, a to v hotovosti nebo bankovní kartou.