Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, tedy jsem osobou oprávněnou předepisovat humánní léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat humánní léčivé přípravky.

Seminář Talk It Easy (nejen) pro fyzioterapeuty

Místo konání:

Rehabilitační nemocnice Beroun

Datum:

19. - 20. dubna 2024

Zobrazit pozvánku

TALK IT EASY poprvé v Česku

Vážené kolegyně a kolegové,

srdečně vás zveme na jedinečný dvoudenní seminář pro profesionály z oblasti fyzioterapie Talk It Easy

Tento vzdělávací modul na naše pozvání přiváží mezinárodně uznávaní fyzioterapeuti z Německa Georg Supp a Stephanie Moers.

HLAVNÍ TÉMA SEMINÁŘE

Jedná se o dvoudenní edukační kurz s podtitulem Příležitosti a úskalí komunikace v klinické praxi, který je věnovaný profesionální komunikaci a budování zdravého terapeutického vztahu mezi terapeutem a pacientem. Hlavní komunikační jazyk je angličtina. V tomto ohledu bude zajištěno tlumočení do češtiny. Více informací neleznete v přiložené pozvánce a průvodním videu. Pozor, počet účastníků je limitován na 22 osob.

NOVINKA!

Seminář byl akreditován Unií fyzioterapeutů České republiky a získal tak garant pro celoživotní vzdělávání s hodnotou osmi kreditních bodů.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Georg Supp a Stephanie Moers

POŘADATEL

Rehabilitační nemocnice Beroun

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

KONTAKTNÍ EMAIL

konference@nember.cz

CENA SEMINÁŘE

5 000 Kč

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Pro zájemce lze zajistit ubytovánídeseti procentní slevou v hotelu Grand Litava v centru Berouna. Heslo pro slevu pro avizované dny je „seminář rnb“.

INFORMACE O ÚHRADĚ POPLATKU

Registrační poplatek činí 5 000 Kč včetně DPH.

Poplatek je nutné uhradit bankovním převodem na účet číslo: 7632131/0100.

Variabilní symbol: 19042024

Do „zprávy pro příjemce“ uveďte prosím jméno a příjmení účastníka. Platbu je nutné uskutečnit nejpozději do 18. dubna 2024.

Pokud žádáte o vystavení daňového dokladu na adresu uvedenou v přihlášce, doplňte prosím do poznámky název firmy a fakturační údaje (v případě potřeby kontaktujte finanční účtárnu na adrese: uctarna@nember.cz).

Přihlášení na akci