Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, tedy jsem osobou oprávněnou předepisovat humánní léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat humánní léčivé přípravky.

Den absolventů se zájmem o chirurgii a ARO s MUDr. Tomášem Šebkem

Místo konání:

Nemocnice Hořovice

Datum:

22. 4. 2024

Zobrazit pozvánku

Dovolte nám pozvat vás na akci Den absolventů se zájmem o chirurgii a ARO s MUDr. Tomášem Šebkem!

Nemocnice Hořovice přichystala pro studenty 5. – 6. ročníků lékařských fakult workshop vedený zkušeným lékařem MUDr. Tomášem Šebkem.

Na co se můžete těšit:

Můžete se zeptat na vše co vás bude v souvislosti s vaší budoucí kariérou zajímat, a to přímo lékařů chirurgického a anesteziologicko-resuscitačního oddělení. Akce je rovněž vhodná pro:

Kapacita omezena na max. 100 účastníků.

Přijďte si naplánovat svoji budoucí kariéru a užít si atmosféru této speciální akce!

Přihlášení na akci