Odběrová místnost v Králově Dvoře

1. 11. 2016

Rehabilitační nemocnice Beroun přiblížila obyvatelům Králova Dvora a okolních obcí možnost rychlých a dostupných laboratorních vyšetření.Za odběrem už nemusí jet až do Berouna.

V přízemí  nové polikliniky Zdraví v Králově Dvoře, nedaleko dálničního podjezdu, před níž se dá bez problémů zaparkovat, zřídila berounská nemocnice moderní odběrovou místnost. V příjemném prostředí, s kvalitním zázemím a speciálně vyškoleným zkušeným personálem bude Váš odběr proveden bez dlouhého čekání, které, zvlášť když je většinou třeba být nalačno, není nic příjemného. Odebrané vzorky jsou zpracovány v akreditovaném oddělení biochemie a klinické hematologie nemocnice. Tato služba je v poliklinice Zdraví v Králově Dvoře zajištěna v pondělí až pátek od 7 do 11 hodin.