Navštívil nás prezidentský kandidát Michal Horáček

4. 12. 2017

„Vůbec jsem netušil, že něco takového u nás může existovat a dobře fungovat,“ řekl s pocity uznání při své čtvrteční návštěvě v RN Beroun Michal Horáček, pětašedesátiletý kandidát v nadcházející lednové prezidentské volbě.

Pan Horáček si vybral Rehabilitační nemocnici Beroun jako jednu ze svých zastávek během své čtvrteční předvolební kampaně po Berounsku. Prezidentského kandidáta v berounské nemocnici přijali Ing. Sotirios Zavalianis, majitel nemocnice, Mgr. Nataša Petsini, ředitelka RN Beroun, a MUDr. Ondřej Horáček, primář Rehabilitačního centra MUDr. Jana Calty.

Pan Horáček měl během své dvouhodinové návštěvy v nemocnici příležitost se seznámit s fungováním lůžkového oddělení Rehabilitačního centra a zavítal také do moderního vodoléčebného úseku, kde krátce pohovořil s pacienty i s fyzioterapeuty. V prostorách tělocvičny si pak měl příležitost vyzkoušet několik přístrojů David (viz foto).

Prezidentský kandidát se v rozhovoru s Ing. Zavalianisem a se členy vedení berounské nemocnice nechal informovat o výši investovaného kapitálu a o dalších plánech rozvoje nemocnice. Vyjádřil uznání nad dosaženými výsledky a popřál nemocnici a jejím pracovníkům další úspěchy. Jeho návštěva byla ukončena otevřenou besedou s pacienty a zaměstnanci v nemocniční kavárně.