×

Ostatní ambulance

Ambulance klinické psychologie

Kontakt na ordinaci: 311 745 228

Důležité informace

Péči o pacienty zde zajišťuje psycholog a psychoterapeut PhDr. Marek Jančok.


Objednat se můžete přímo u psychologa - tel. 311 745 228  (po-pá od 7 do 15.30 hod. – telefon ale není možné pokaždé přijmout, budeme Vás zpětně kontaktovat).


Klinický psycholog je specialistou v péči o duševní zdraví. V rámci zdravotnického systému se zabývá diagnostikou a léčbou psychických onemocnění a stavů psychické nepohody. Při diagnostice a léčbě používá specifických psychologických metod, které vycházejí ze současných poznatků o vývoji a mechanismech fungování lidské psychiky a její patologie. Mezi nejčastěji využívané diagnostické metody patří rozhovor, využití psychodiagnostických testů a dotazníků, využití fyziodetekčních metod. Mezi nejčastěji využívané léčebné metody patří psychoterapeutický rozhovor, nácvikové techniky, řízená relaxace, hypnóza.

 

Skupinová psychoterapie

Psychoterapeutická skupina, v níž je max. 9 klientů, se po předchozím individuálním rozhovoru s klinickým psychologem schází vždy ve čtvrtek od 16 do 17.30 hodin. Cena jednoho skupinového sezení, které probíhá v budově G nemocnice, je 200 Kč.

Ambulance klinického psychologa je umístěna v budově B Rehabilitační nemocnice Beroun.

Ordinační doba

Den Hodiny
Po, Čt 8:00 – 19:00
Út-St, Pá 8:00 – 15:00