Zdravotní laborant do úseku klinických laboratoří

Kvalifikační předpoklady:

·         ukončené minimálně středoškolské vzdělání – obor zdravotní laborant.

Nabízíme:

·         možnost zkráceného úvazku;

·         motivační platové ohodnocení;

·         příspěvek na penzijní připojištění;

·         6 týdnů dovolené;

·         školení a vzdělávací kurzy;

·         možnost umístění dětí do dětské skupiny od 1 roku;

·         zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu.

Přihlášky doručte osobně, nebo zašlete na adresu: Nemocnice Hořovice, Personální oddělení, K Nemocnice 1106/14, 268 31 Hořovice, popřípadě na e-mailovou adresu: personalni@nemocnice-horovice.cz, v předmětu uveďte: zdravotní laborant.

V souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), v platném znění (dále jen „GDPR“) dáváte svým zaslaným životopisem souhlas se zpracováním osobních údajů.

V případě Vašich dotazů o rozsahu, účelu a dalších svých právech týkajících se zpracování osobních údajů se prosím obraťte na dpo@multiscan.cz

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás