Lékař na interní oddělení

JESSENIA a.s. Rehabilitační nemocnice Beroun přijme do pracovního poměru

Lékař na interní oddělení (i absolventa)

Poždujeme:

• strukturovaný životopis
  • ukončené lékařské vzdělání s odboronou spůsobilostí

Nabízíme:

Čeká na Vás moderní, příjemné prostředí špičkové nemocnice, ale také mnohé další!

Zájemci o bližší informace nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese personalni@nember.cz nebo na tel. 311 745 295.

V souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), v platném znění (dále jen „GDPR“) dáváte svým zaslaným životopisem souhlas se zpracováním osobních údajů.

V případě Vašich dotazů o rozsahu, účelu a dalších svých právech týkajících se zpracování osobních údajů se prosím obraťte na dpo@multiscan.cz

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás