Správce/kyně nemocničního informačního systému (NIS)

Rehabilitační nemocnice Beroun patří mezi nejlepší zdravotnická zařízení svého druhu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Budete pracovat v moderním prostředí. Od našich kolegů můžete očekávat respekt a podporu v kariérním růstu. Vaše pracovní náplň bude zahrnovat správu nemocničního informačního systému Akord.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Vzdělání technického nebo technickoekonomického směru (SŠ / VOŠ / VŠ) a základní znalost anglického jazyka (především technické terminologie). Zároveň očekáváme analytické a technické myšlení. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k nadstandardní zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky
  • naše vlastní doprava k cestování do zaměstnání
  • minimálně 5 týdnů dovolené
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

**
*
*
*
*
*


odeslat zprávu