Personál do nově vybudovaného pracoviště jednodenní péče a operačních sálů

Rehabilitační nemocnice Beroun patří mezi nejlepší zdravotnická zařízení svého druhu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

Aktuálně přijímáme kolegyně a kolegy do nově vybudovaného pracoviště jednodenní péče a operačních sálů na pozice:

1. ARO sestry
2. Sálové sestry
3. Všeobecné a praktické sestry
4. Všeobecné sestry na centrální sterilizaci
5. Fyzioterapeuty

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Budete pracovat v moderním prostředí. K dispozici vám budou špičkové technologie a tým zkušených lékařů a zdravotníků naší nemocnice. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Odpovídající vzdělání, občanskou a morální bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů). Zároveň očekáváme samostatnost, loajalitu a komunikativnost. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

• přístup k nadstandardní zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky
  • minimálně 5 týdnů dovolené
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

odeslat zprávu