Masér/ka

Rehabilitační nemocnice Beroun patří mezi nejlepší zdravotnická zařízení svého druhu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Budete pracovat v moderním prostředí. Od našich kolegů můžete očekávat respekt a podporu. Vaše pracovní náplň bude zahrnovat poskytování masérských služeb.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Ukončené středoškolské vzdělání, zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Dále požadujeme akreditovaný kurz maséra pro zdravotnická zařízení a počítačovou gramotnost. Zároveň očekáváme samostatnost, pečlivost, spolehlivost a dobré komunikační schopnosti. Uvítáme praxi v oboru (není však podmínkou). Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • přístup k prémiové zdravotní péči pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřská školka a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • příspěvek 3 % na penzijní připojištění
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

**
*
*
*
*
*


odeslat zprávu