Lékař se specializací všeobecného lékařství pro výkon praktického i závodního lékaře (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše nemocnice je moderním pracovištěm vybaveným špičkovými technologiemi. K dispozici vám bude i tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT

V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání a specializovanou způsobilost v oboru. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

• možnost dostupného bydlení po dohodě
  • přístup k nejkvalitnější zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
  • naši vlastní dopravu k cestování do zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku a příměstské tábory
  • celoživotní vzdělávání
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

PŘIDEJTE SE K NÁM

Rehabilitační nemocnice Beroun patří k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším pracovištím svého typu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí zdravotnického holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, AKESO POLIKLINIKU v Praze, Centrum duševní rehabilitace, Denní psychoterapeutické sanatorium "Ondřejov" a onkologické a radiologické centrum Multiscan, které je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Vedle těchto zařízení patří do skupiny AKESO i další ambulance, síť lékáren SENIMED, distributoři léčiv a zdravotních materiálů či vlastní stavební firma Construction Team. S holdingem je spjata také prémiová zdravotní péče Altoa a digitální psychoterapeutická platforma Mindwell.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

odeslat zprávu