Správce/kyně serverů

Rehabilitační nemocnice Beroun patří mezi nejlepší zdravotnická zařízení svého druhu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Budete pracovat v moderním prostředí. Od našich kolegů můžete očekávat respekt a podporu v kariérním růstu. Vaše pracovní náplň bude zahrnovat účast na budování moderního datacentra.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Vzdělání technického nebo technickoekonomického směru (SŠ / VOŠ / VŠ) a znalost anglického jazyka (především technické terminologie ke studiu anglicky psané dokumentace). Dále požadujeme znalost OS Windows server a Linux, zkušenost se scriptováním a automatizací úkonu, zkušenost s virtualizací a praktickou znalost TCP/IP (firewalling, routing, switching). Zároveň očekáváme schopnost týmové spolupráce, ochotu učit se novým technologiím, samostatnost a spolehlivost. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

*
*
*
*
*
*


odeslat zprávu