IT vývojář/ka

Rehabilitační nemocnice Beroun patří mezi nejlepší zdravotnická zařízení svého druhu nejen v Česku, ale i v Evropě.

Naše nemocnice je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Rehabilitační nemocnice Beroun i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny, distributoři léčiv a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám. 

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Nepřestáváme dynamicky růst a již podruhé jsme byli oceněni jako nejlépe řízený zdravotnický holding v Česku. S podporou progresivního vedení se proto rozvíjejte nejen v oblasti IT. Od našich kolegů můžete očekávat respekt a podporu. Nabízíme prostor pro seberealizaci a kariérní růst.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

KDE BUDETE PRACOVAT
V Rehabilitační nemocnici Beroun.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Vzdělání technického nebo technickoekonomického směru (SŠ / VOŠ / VŠ) a základní znalost anglického jazyka (především technické terminologie). Dále požadujeme schopnost vývoje v PHP nebo v Java a dobrou znalost práce s SQL databázovými systémy (PostgreSQL, MS SQL, MySQL). Zároveň očekáváme samostatnost, loajalitu, diskrétnost a spolehlivost. Uvítáme odolnost vůči stresu, schopnost řešit problémy, časovou flexibilitu a řidičské oprávnění skupiny B (není však podmínkou). Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.

Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

*
*
*
*
*
*


odeslat zprávu