Opět jsme mysleli na charitu

13. 1. 2016

Na tradičním vánočním večírku zaměstnanců Rehabilitační nemocnice Beroun, Nemocnice Hořovice a jejich lékáren, konaném ve Společenském domě v Hořovicích, byla nejen, jako každoročně, dobrá zábava, ale opět se nezapomnělo ani na pomoc druhým, tedy na charitu.

Po předchozí úspěšné akci se zakoupením 500 červených nosů, symbolu jednoho z projektů Konta Bariéry „Pomáhej s humorem“, byl na večírku zástupkyni Konta Bariéry Julii Růžičkové předán majitelem nemocnic ing. Zavalianisem symbolický šek na částku 40 000 Kč, která přispěje někomu z těch, kteří pomoc potřebují. Samozřejmě, že předání se nemohlo obejít bez symbolů akce - klaunských nosů a letos navíc i speciálních triček Konta Bariéry. Vždyť, stejně jako vloni, jsme „pomohli rádi a s humorem!“