Na večírku se opět myslelo i na charitu

19. 12. 2016

Vánoční večírek zaměstnanců Rehabilitační nemocnice Beroun, Nemocnice Hořovice a berounské a hořovické lékárny, který je velkým poděkováním majitele ing. Sotiriose Zavalianise všem zaměstnancům za kvalitní práci, má i několik neměnných a hezkých tradic.

Také letos 15. prosince, v naprosto zaplněném Společenském domě v Hořovicích, se dodržely. Dvacet šest vybraných zaměstnanců dostalo od majitele nemocnic krásný dárek v podobě dovolené pro dvě osoby all inclusive na ostrově Kréta. K výborné zábavě přispěli hvězdní hosté, populární slovenská skupina No name, několikanásobní Zlatí slavíci. A hymna Konta Bariéry na obrazovkách v sále signalizovala, že ani letos nebude porušena další tradice, příspěvek na charitu. Díky zakoupení stovky veselých triček, které pro Konto Bariéry navrhli známí výtvarníci, abychom dodrželi to, že „Pomáháme rádi a s humorem“, jsme je i oblékli a tak vznikla pěkná společná fotografie. Na účet Konta Bariéry přibylo 30 000 Kč. Na večírku panovala, jako vždy, veselá nálada, která vydržela při diskotéce až dlouho do noci.