Lékárna v Rehabilitační nemocnici Beroun je otevřena

30. 12. 2015

V berounské nemocnici přibyla k dalšímu zkvalitnění služeb nová lékárna. Najdete ji snadno - je umístěna naproti vrátnici a otevřena je od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.

30.12.2015

V berounské nemocnici přibyla k dalšímu zkvalitnění služeb nová lékárna. Najdete ji snadno -  je umístěna naproti vrátnici a otevřena je od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin.
„V sortimentu nemocniční lékárny jsou nejen léky, ale také rehabilitační a zdravotnické pomůcky související s rehabilitací a s péčí o imobilní pacienty, případně inkontinenční pomůcky s možností případného dodání do domu.

Nakoupit zde můžete také dětskou výživu a dětskou kosmetiku, kosmetiku pro dospělé pro citlivou i náročnou pleť a další sortiment,“ připomíná Mgr. Ivana Kupková, vedoucí nové lékárny. Každý pak může získat klientskou kartu, jejíž předností je především to, že je možné sledovat lékové interakce a zamezit tak duplicitě předepisovaných léků.

Tato karta navíc slouží k nákupu sortimentu lékárny za zvýhodněné ceny.  Samozřejmostí je poradenská činnost, kdy pracovníci lékárny vysvětlí pacientovi účinky předepsaného léčiva, upozorní na vše, co je potřeba v souvislosti s jeho užíváním vědět, zejména na informace o možných nežádoucích účincích.